Haber > İLÇEMİZDE 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI

İlçemizde Öğretmenler Günü Kutlandı
İlçemizde 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla kutlama programı gerçekleşti.
Oğuzlar’da görev yapan Öğretmenlerimiz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Altın Koz Sosyal Tesislerimizde gerçekleşen kutlama programında bir araya geldi.
Kaymakamımız Sn Onur Alp Bıçakçı, Belediye Başkanımız Sn Muzaffer Yıldırım, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn Hikmet Tulu ve ilçede görev yapan öğretmenlerin katıldığı kutlama programında Oğuzlar’da birçok öğrencinin yetişmesine vesile olan emekli öğretmenler Sn Halil Divarcı, Sn Bedriye Divarcı ve Sn Ahmet Turan da katıldı.
Öğretmenler Günü dolayısıyla konuşan Belediye Başkanımız Sn Muzaffer Yıldırım; “ Eğitim ordumuzun neferleri tüm kıymetli öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun. Öğretmenler Günü vesilesiyle bu anlamlı etkinlikte bizleri bir araya getiren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hikmet Tulu’ya Oğuzlarımız adına teşekkür ederiz. Bugün bizlerle bir arada olan İlçemizde birçok kişinin yetişmesine vesile olan kıymetli büyüklerim Sayın Bedriye Divarcı, Sayın Halil Divarcı ve Sayın Ahmet Turan’a saygılarımı sunuyor Öğretmenler Günü’nü kutluyorum. “ şeklinde açıklamalarda bulundu.