×

Başkanın Mesajı

Kıymetli Hemşehrilerim;

İsmini oğuz boyundan alan güzel ilçemiz OĞUZLAR, tarihiyle, eşsiz doğasıyla ve insanıyla bölgemizin gözde ilçelerinden biridir. Çorumun önemli değeri olan OĞUZLAR’da, hayatın her alanında en iyiye ulaşmak için yola çıktık.ilçemizin değerlerine sahip çıkmak, her bir insanımızın yüzünü güldürmek ve hizmetlerimizi en doğru ve ulaşılır şekilde yapmak için buradayız.

Bu kutlu vazifeyi ifa ederken, siz değerli halkımızdan gördüğümüz güven ve destek en büyük gücümüz olacaktır.

Bir şehrin Belediye Başkanı aynı zamanda o şehrin “Şehrül-Emin”idir. Üzerimizdeki bu sorumluluğun bilinciyle, çalışma arkadaşlarımızla birlikte, şehrimizdeki bütün kesimlerin beklentilerine cevap vermeye, iyi ve kötü gününde yanlarında olmaya çalışacağız. İnsana, çevreye ve doğaya değer veren, barış ve hoşgörünün egemen olduğu bir anlayışla hareket edecek; emeğe, dayanışmaya ve insani değerlere sahip çıkmayı görev bileceğiz.

Bizlere yakışır bir şekilde değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayan, sosyal belediyeciliğin hayat bulduğu, şeffaf belediyecilik anlayışı çerçevesinde halkın yönetimde söz sahibi olduğu, belediye hizmetlerinin şehrin her noktasına ulaştığı, yaşam kalitesi yüksek bir ilçe oluşturmak en büyük hedefimizdir.

Hep birlikte daha güzel bir OĞUZLAR için çalışma fırsatını şahsıma layık gören siz değerli hemşehrilerime teşekkürü bir borç biliyorum. Halkımızın bize emanet ettiği bu güzel OĞUZLAR’da, daha güzel ve mutlu yarınlarda buluşmak dileği ile en kalbi muhabbetlerimi ve saygılarımı sunuyorum.